samspol-walizki

walizki Samsonite Essens dla drużyny Jastrzębski Węgiel !

Drużyna siatkówki Jastrzębski Węgiel i Samsonite od dziś partnerami w dalekich i wyczerpujących sportowców podróżach. Każdy zawodnik otrzymał twardą walizkę Essens z trzypunktowymi zamkami zatrzaskowymi, co daje gwarancję odporności w każdych warunkach. „Bardzo często jako zawodnicy wspominamy o tym, jak dużo czasu spędzamy w podróży i różnych rozjazdach. A tak się składa, że bagaż, a[…]

walizki_samsonite

Miss Polski z walizkami Samsonite od Samspol-u

Mamy zaszczyt poinformować, że Miss Polski Magda Bieńkowska wybrała naszego dystrybutora i walizki Samsonite. Właśnie wróciła z konkursu Miss International w Japonii. Walizki Cosmolite będą jej też służyć w kolejnych podróżach przez cały nadchodzący rok! Zapraszamy do relacji w programie „Dzień Dobry TVN!” http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/miss-polski-leci-do-japonii,213462.html  

walizki-american-tourister-bon-air

American Tourister Bon Air. Kampania „Kiedy Świat wzywa, bądź gotów.”

Mamy zaszczyt poinformować, że firma Samspol bierze udział w promocji kolekcji walizek American Tourister Bon Air. Promocję wspiera kampania reklamowa w mediach ogólnokrajowych.   Kolekcję Bon Air w pełnej gamie kolorów mogą nabyć Państwo w sklepie internetowym Samsonite www.samspol.pl oraz w sklepie stacjonarnym Samsonite Samspol w C.H. Galeria Mokotów w Warszawie.

cosmolite-metallic-green

Walizka Samsonite Cosmolite w nowym kolorze „metallic green”

Kolekcja walizek Samsonite Cosmolite®. Walizki Samsonite Cosmolite wykonane z tworzywa Curv®. Najlepiej sprzedająca się linia walizek z Curv-u®. Walizki Samsonite Cosmolite w kolorze metallic-green już dostępne w salonach firmowych Samsonite firmy Samspol w sklepie internetowym samspol.pl oraz w salonie firmowym Samspol w Galerii Mokotów.

walizki-Samsonite_Lite_Cube

Walizka Samsonite Lite-Cube

Prestiżowa kolekcja walizek Samsonite Lite-Cube®. Walizki Samsonite Lite-Cube wykonane z tworzywa Curv®, wysoka jakość i praktyczne schowki i kieszenie wewnątrz walizki zapewniają tej linii miano topowego bagażu twardego w ofercie Samsonite. Walizki Samsonite Lite-Cube uż dostępne w salonach firmowych Samsonite firmy Samspol w sklepie internetowym samspol.pl oraz w salonie firmowym Samspol w Galerii Mokotów.

samsonite-b-lite-3

Walizka Samsonite B-Lite 3 39D

Kolekcja walizek Samsonite B-Lite3®. Kolejna odsłona naszego przeboju – praktycznej, lekkiej i wygodnej walizki z miękkiego tworzywa. Walizki Samsonite B-Lite 3 już wkrótce dostępne w salonach firmowych Samsonite firmy Samspol w sklepie internetowym samspol.pl oraz w salonie firmowym Samspol w Galerii Mokotów.

Samsonite-Lite-Shock

Walizka Samsonite Lite-Shock

Kolekcja walizek Samsonite Lite-Shock®. Wysokogatunkowe tworzywo Curv® i ekspresyjny, kosmiczny design. Walizki Samsonite Lite-Shock już dostępne w salonach firmowych Samsonite firmy Samspol w sklepie internetowym samspol.pl oraz w salonie firmowym Samspol w Galerii Mokotów.

american-tourister-bon-airr

Walizka American Tourister Bon Air w nowych kolorach!

Kolekcja walizek American Tourister Bon Air dostępna w nowych, żywych kolorach – pomarańczowy, limonkowy, niebieski i różowy.alizki American Tourister już dostępne w salonach firmowych Samsonite firmy Samspol w sklepie internetowym samspol.pl oraz w salonie firmowym Samspol w Galerii Mokotów.

samsonite-lite-biz

Walizka Samsonite Lite-Biz 86V

Kolekcja walizek Samsonite Lite-Biz®. Walizki Samsonite Lite-Biz już dostępne w salonach firmowych Samsonite firmy Samspol w sklepie internetowym samspol.pl oraz w salonie firmowym Samspol w Galerii Mokotów.

B-lite-kampania

Kampania Samsonite B-Lite

Rozpoczęła się kampania reklamowa superlekkich walizek Samsonite z serii B-Lite. Na mieście i lotniskach mogą Państwo zapoznać się z tą nową kolekcją dostępną w oficjalnym sklepie samsonitesklep.pl oraz w naszych salonach firmowych Samspol.